Polish Storm

Forum gildii Polish Storm / WoW-One 2.4.3


#1 2013-06-12 16:01:07

Udren

Oficer

Punktów :   

Co tu wpisać? o.0

No to witam syskich. ;D Jak część z Was wie mam na imie Piotrek i jestem bratem Sarenki Mam 21 lat i pracuje. Mieszkam w Polkowicach (Dolny Śląsk). Przygoda z wowem zaczęła się jakos 5-6 lat temu. Nie pamiętam już dokładnie, ale równocześnie z Pawłem zaczęliśmy grać na HellGroundzie - w tamtym czasie nazywał się Dreams of  Freedom. Przebiłem się przez wszystkie dodatki i podstawkę (nie licząc MoP'a, ale gdzie znajdziesz działający serwer Pandarii ;P ). Miałem drobny epizodzik na globie w czasie Cata (Tauren Paladin xD). No i kończąc mój esej pozdrawiam całą ekipę z TS'a - jesteście zdrowo szurnięci i za to Was lubię

Offline

 

#2 2013-08-07 08:40:19

Keltuzath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Co tu wpisać? o.0

witam. jestem Paweł 23 uderzy lada dzien. obecnie pracuje w branzy budowlanej. mieszkam w woj. Lubelskim w miejscowosci Nasutow. jakies 18km od lbn. jakby byl ktos z okolic chetnie wyskocze na piwo, dziwki i kox. xd w wowa gram zdecydowanie za dlugo

pozdrawiam, Kelt (dla znajomych Ło3k)


Illidan Stormrage says: Curious weapons you wield... such power.
Illidan Stormrage says: You seem prepared.


[img]http://signature.hellground.net/s79d530edbd69471c878411f3560d24fb.png[/img]

Offline

 

#3 2013-08-12 13:12:06

 Thumza

Użytkownik

Punktów :   

Re: Co tu wpisać? o.0

To ja tez sie przedstawie z racje tego, ze kilka dni temu dolaczylem do owej gildi. Nazywam sie Patryk, mam 21 lat. Mieszkam w Rzeszowie i tam tez studiuje na politechnice. W WoWa gram juz od drugiej klasy gimnazjum, tylko ze, tak amatorsko na fun serwerach gdzie wiekszosc ratow to 5000000x. Co za tym idzie, nie znam sie tak dobrze, jak teoretycznie powinienem po tylu latach gry. Na tym serwerze poznaje jeszcze wiekszy smaczek wowa Lubie grac enh shamanem jako mdps, priestem jako healer oraz fire mejdzem jako rdps. Pozdrawiam !

Offline

 

#4 2013-08-15 12:05:10

Badmum

Użytkownik

Punktów :   

Re: Co tu wpisać? o.0

Witam wszystkich tu zebranych na obradach tak zwanych. Daniel imieniem mym, z dupy... dym. Nie wychodzi . Lat mam 18, doświadczenie z WoW'em jako takie ale była przerwa więc trzeba poprzypominać kilka spraw. tak jak kolega Udryn grałem na Hellgroundzie od czasów DoF'a. Ciąąągle męczyłem maga, dlatego probuje teraz ogarniać jakiegoś healera. Mieszkam w Żarach w województwie Lubuskim.


Kto umarł, ten nie żyje. Krzysztof Ibisz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jabole.pun.pl www.zgraja.pun.pl www.redstar.pun.pl www.dziennikarze.pun.pl www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl